default_mobilelogo

Střechy, klempířství a zámečnictví Roman HřebíkPotřebujete novou střechu? Nebo plánujete rekonstrukci, renovaci či novostabu? Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku pokrývačských prací, střešní krytiny, střešních doplňků a dalších souvisejících služeb.

Dodáváme střechy na klíč jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce rodinných i bytových domů. Zkušenosti máme i s rekonstrukcemi historických budov.

Střecha je stavební konstrukce, která ukončuje stavbu shora a chrání ji proti povětrnostním vlivům. Též odvádí vodu a brání jí v nahromadění. Skládá se z nosné konstrukce (např. krov) a střešní krytiny. Střechy se v zásadě rozdělují na ploché a sklonité (šikmé a strmé), nebo na zateplené a nezateplené.

Tvar a celkové provedení střechy velmi závisí na místních klimatických podmínkách. V tropických a subtropických oblastech se například tradičně častěji uplatňují střechy ploché; oproti tomu v mírných a chladných podnebných pásech jsou běžnější střechy šikmé.

Hlavní funkcí střechy je chránit prostor pod sebou před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, slunečním zářením apod.).

Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám Vaše představy a požadavky. Rádi Vám zpracujeme cenovou nabídku nebo zodpovíme jakýkoliv jiný dotaz.

Kontaktní formulář - nebojte se zeptat, rozpočet sestavíme zdarma

{loadformmaker 11}

Kontakt

Roman Hřebík

Telefon: +420 736 409 674
E-mail: romann.hrebik(at)seznam.cz

Vodolská 238, 277 45 Úžice (okres Mělník)